1win: kasino dan pertaruhan sukan
Kasino dan sukan · MS

Kod promo 1win 600GO

Kasino dan sukan dalam satu akaun. Masukkan kod promo 600GO semasa pendaftaran untuk mendapat bonus alu-aluan.

Semak terma bonus dan peraturan pertaruhan dalam akaun anda sebelum deposit.

Antara muka Bahasa Melayu Pilih mata wang anda 18+ sahaja
Bonus alu-aluan 1win: 600GO

Sehingga 600% dan 500 putaran percuma

Kod promo 600GO

Masukkan 600GO semasa pendaftaran. Akaun kripto boleh menerima sehingga 600%, dan akaun mata wang lain sehingga 500%. Semak terma semasa di bahagian Bonus sebelum deposit.

Deposit pertama130%+ 70 putaran percuma
Deposit kedua140%+ 100 putaran percuma
Deposit ketiga160%+ 150 putaran percuma
Deposit keempat170%+ 180 putaran percuma
MSAntara muka dalam Bahasa Melayu
CURPilih mata wang anda
4 depositSehingga 600% dan 500 FS
18+Dewasa sahaja

Kasino 1win

Satu akaun 1win untuk kasino dan sukan

Selepas pendaftaran, kasino dan pertaruhan sukan kedua-duanya tersedia. Slot, Live Casino dan permainan pantas ada di Kasino, manakala prematch, live dan slip pertaruhan ada di Sukan. Anda log masuk dengan butiran yang sama.

Pilih mata wang akaun semasa pendaftaran. Untuk pakej sehingga 600%, buka akaun kripto. Mata wang lain menerima pakej sehingga 500%. Kaedah deposit, yuran dan had dipaparkan di juruwang selepas anda log masuk.

Pendaftaran di 1win

Klik Daftar, masukkan nombor telefon bimbit atau e-mel, cipta kata laluan dan pilih mata wang akaun. Pakej sehingga 600% untuk kripto, dan mata wang lain menerima sehingga 500%. Dokumen mungkin diminta kemudian untuk mengesahkan identiti, contohnya sebelum pengeluaran.

Masukkan kod promo 600GO sebelum akaun dicipta. Biasanya ia tidak boleh ditambah kemudian — panduan langkah demi langkah ada di bawah.

Borang pendaftaran 1win: mata wang akaun, telefon bimbit, e-mel dan kod promo 600GO
Masukkan 600GO dalam medan Kod promo sebelum anda selesai mendaftar.

Cara memasukkan kod promo 600GO

Masukkan kod semasa pendaftaran — selepas akaun dicipta biasanya ia tidak boleh ditambah.

1

Buka borang pendaftaran

Klik Daftar, masukkan nombor telefon bimbit atau e-mel dan pilih mata wang akaun. Untuk pakej sehingga 600%, pilih kripto.

2

Masukkan 600GO

Tambah 600GO dalam medan Kod promo sebelum anda selesai mendaftar.

3

Semak terma bonus

Sebelum deposit pertama, semak deposit minimum, had masa dan peraturan pertaruhan dalam akaun anda.

Terma bonus 600GO

Pakej alu-aluan bergantung pada mata wang akaun. Kripto boleh menerima sehingga 600%, dan mata wang lain sehingga 500%. Kedua-dua pakej termasuk 500 putaran percuma.

Jika akaun dalam kripto

Deposit pertama membawa 130% dan 70 putaran percuma, kedua 140% dan 100, ketiga 160% dan 150, serta keempat 170% dan 180 putaran percuma.

Jika akaun dalam mata wang lain

Deposit pertama membawa 100% dan 70 putaran percuma, kedua 120% dan 100, ketiga 130% dan 150, serta keempat 150% dan 180 putaran percuma.

Cara mendapatkan bonus

Daftar dan buka akaun dalam mata wang yang anda mahu. Kemudian buka Bonus, baca terma dan deposit ke akaun yang dipilih.

Bila putaran percuma dikreditkan

Putaran percuma tersedia selepas anda menggunakan bahagian peratus bonus. Syarat pertaruhan dan butiran lain ada pada kad tawaran.

Juruwang 1win: deposit dan pengeluaran

Selepas log masuk, juruwang memaparkan kaedah deposit dan pengeluaran, yuran serta had untuk akaun anda.

Deposit

Sebelum deposit, semak jumlah minimum dan maksimum, yuran serta butiran pembayaran.

Kaedah tempatan

Kad, e-dompet dan pindahan tempatan muncul apabila tersedia untuk akaun anda. Gunakan kaedah pembayaran atas nama anda sendiri.

Pengeluaran

Kaedah dan had ditunjukkan pada borang pengeluaran. Sebelum meminta bayaran, pastikan syarat bonus aktif telah dipenuhi.

Pengesahan

Pemegang akaun dan kaedah pembayaran hendaklah sepadan. Muat naik dokumen yang diminta hanya melalui kawasan akaun yang selamat.

Muat turun APK 1win untuk Android

Muat turun APK dari halaman pemasangan. Aplikasi mungkin tiada di Google Play bergantung pada wilayah anda.

Semasa pemasangan, Android mungkin meminta kebenaran untuk pelayar atau pengurus fail. Benarkan pemasangan dari sumber itu, pasang APK, kemudian matikan kebenaran. Pada iPhone gunakan laman web — APK untuk Android sahaja.

Log masuk ke akaun 1win anda

Klik Log masuk dan pilih telefon bimbit atau e-mel. Masukkan butiran yang digunakan semasa pendaftaran, serta kata laluan. Butiran yang sama berfungsi pada cermin.

Jika log masuk gagal, semak susun atur papan kekunci dan huruf besar. Kemudian gunakan pemulihan kata laluan — anda tidak perlukan akaun baharu.

Borang log masuk 1win: tab Telefon dan E-mel, serta butang Log masuk
Pilih Telefon atau E-mel dan masukkan butiran akaun sedia ada.

Soalan lazim tentang 1win

Klik Daftar, masukkan nombor telefon bimbit atau e-mel, cipta kata laluan dan pilih mata wang akaun. Untuk pakej sehingga 600%, pilih kripto. Tambah 600GO sebelum akaun dicipta.
Klik Log masuk dan pilih telefon bimbit atau e-mel. Jika anda terlupa kata laluan, gunakan pemulihan — anda tidak perlukan akaun baharu.
Buka borang pendaftaran dan masukkan 600GO dalam medan Kod promo. Selepas akaun dicipta, biasanya kod tidak boleh ditambah.
Minimum bergantung pada mata wang akaun. Had semasa ada pada kad tawaran di Bonus — semak sebelum deposit.
Cermin ialah alamat tambahan laman yang membuka akaun yang sama. Gunakan butiran log masuk sedia ada.
Dokumen mungkin diperlukan untuk mengesahkan identiti, contohnya sebelum pengeluaran. Masa bergantung pada permintaan. Muat naik fail hanya di kawasan akaun yang selamat.
Sama ada aplikasi ada di Google Play bergantung pada wilayah. Jika tiada, muat turun APK dari halaman pemasangan.
Pada iPhone, 1win dibuka dalam pelayar: pergi ke laman web atau tambahkannya ke Skrin Utama. Tiada aplikasi berasingan — APK untuk Android sahaja.
Tidak. Pendaftaran dan permainan untuk dewasa sahaja. Perjudian melibatkan risiko kehilangan wang.

Perjudian bertanggungjawab — 18+ sahaja

Perjudian untuk dewasa sahaja dan boleh menyebabkan kehilangan wang. Bermain hanya dengan wang yang anda mampu hilang: tetapkan had bajet dan masa lebih awal, berehat dan jangan kejar kerugian. Bonus dan odds tidak menjamin kemenangan.